KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757356
nr 1275 7356
Carl Magnus Larsson. "Mälarstrand". Monogramsignerad CML. Olja på pannå, 25x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:18:10
150 kr
200 kr